O nás

27.6.2021 ukázky agility - Jivina

Doplnit informace od 2014 do 2021

1.6.2014 ukázky agility - Oslava dětského dne

1. 6. 2014 se jako tradičně na našem cvičišti konala oslava dětského dne. Letos se počasí vydařilo a tak se zúčastnilo hodně dětí. Akce pořádá sdružení Domeček, které nás požádalo, zda bychom nepředvedli ukázky agility. Letos se nás na ukázkách sešlo hodně a opravdu mě to těší. Ukázali jsme dětem, jak se pracuje s pejskem na parkuru a dokonce Jiřka předvedla pár prvků z dogdancingu. Podle potlesku usuzuju, že se dětem představení velmi líbilo a to bylo našim cílem. :-)

Neoficiální závody - 3. Rokycanská skočná.

13.10.2013 vyrazily Pavlína Ernestová s Arnym a Petra Monhartová s Gimem na agility závody 3. Rokycanská skočná.

Pavlína a Arny běhali moc pěkně. V prvním běhu se bohužel Arnymu povedlo porazit kruh, tak se diskli. Druhý běh se jim ale moc povedl. Doběhli čistě a umístili se na krásném druhém místě:-). Gratulujeme.

Petra s Gimem běhala taky pěkně. Gim se pěkně soustředil, bohužel spadlo několik latěk, tak na nejvyšší pozice to nebylo:-(

Neoficiální závody - BŘASY

Dne 27.7.2013 se naše členky: Jiřina ŠVARCOVÁ a Petra MONHARTOVÁ zúčastnily neoficiálních agility závodů v Břasech.

Sedmnáctý Agispecial - MĚCHENICE

Dne 30.6.2013 se naše členky: Jiřina ŠVARCOVÁ, Jana ŠAKOVÁ, Petra MONHARTOVÁ a Jana MONHARTOVÁ, zúčastnily neoficiálních agility závodů v Měchenicích

Tentokrát se jim tak nedařilo. Nikomu se bohužel nepovadlo umístit na bendě. Skončilo to pouze několika bramborovými medailemi :-(

V některých kategoriích byla konkurence vážně veliká

Výsledky součtů:

Jméno                   Pes                                Velikost          Kategorie                Pořadí

Jana Š.        Charlie Sheen Avanti Bohemia           S         nezávodník                15

Jiřina Š.       Gina z Nečtinského podhradí              L         nezávodník                 6

Áron z Ginina mirošovského Podbrdí   L         nezávodník                9

Petra M.     Crimson King Z Lodice                          L             závodník                4

Jana M.       Be Yess of Wendaja                            L             závodník                7

4. 5. 2013 byly naše členky: Petra Monhartová, Jana Šaková a Jiřina Švarcová na neoficiálních agility závodů v Berouně. Závody se vydařily, bylo hezké počasí a hezké parkúry, které prověřila jejich zdatnost.

Nejlépe se dařilo Jiřině. Běhala s Áronem a Ginou. Vyhodnocovali se pouze součty obou běhů (Jumping a open). Jiřina běžela s oběma v začátečnících large. S Ginou si v součtech vybojovala první místo:-) S Áronem bohužel skončili na neoblíbeném čtvrtém místě:-)

Petra běhala s Gimem a Ixinkou. S Gimem se bohužel nedařilo, běhal už v závodících. Disknul se hned v prvním běhu:-(. Zato Ixinka se vytáhla. Byla na svých prvních závodech v kategorii pokročilý a dokázala vybojovat první místo:-).

Jana s Charlíkem běhali v začátečnících small. Bohužel taky obsadili nepopulární čtvrté místo:-(.

14.4. se Jiřina Švarcovás zúčastnila s pejskama "Tunelového běhu".

Gina v Začátečnících vybojovala 3.místo z 21 pejsků. Áronek se umístil na místě 15. z 21 pejsků.

13.4. 2013 se naše členky Petra Monhartová a Jana Šaková vypravili na neoficiálních agility závody O nejrychlejší tlapku do Sedlce. Počasí jim nepřálo, bylo pěkně sychravo:-(. Obě se velmi snažili a šlo jim to dobře:-)

Petra s Gimem závodili už v pokročilých. První běh se jim povedl perfektně. Gim se soustředil a neudělal žádnou chybu. Vybojoval první místo:-). V druhém běhu se bohužel disknul.

Jana a Charlík běhali krásně. V prvním běhu se jim bohužel nepovedlo odložení, ale jinak běželi čistě:-). V druhém běhu se bohužel diskli:-(

2012

Neoficiální agility závody: 1.ROKYCANSKÁ SKOČNÁ

20.10.2012 vyrazily Jana Monhartová, Petra Monhartová a Jana Šaková na neoficiální závody do Rokycan.

Jana Š. s Charliem a Jana M. s Jessykem závodili v kategorii začátečníků.

Obě se hodně snažily, bohužel Charlík měl mnoho odmítnutí a tak se diskvalifikoval. Jinak ale běhal velmi pěkně:-)

Jessík měl dvě chyby v agilitách a tak se umístil na šestém místě a v jumpingu získal sedmé místo, v obou bězích měl nejrychlejší čas. Byla tam opravdu velká konkurence.

Jana M. s Arčíkem a Petra s Kelly a Gimem závodil v kategorii závodících.

Arčíkovi se podařilo s nejrychlejším časem vyhrát agility:-) v jumpingu se bohužel disknul:-(

Kellynka se moc snažila, ale bohužel v prvním běhu neslyšela paničku, jak jí volá a tak se diskla, v jumpingu jí spadlo hodně laťek i přesto se umístila na třetím místě:-)

Gim se v prvním běhu disknul. V druhém běhu se bohužel nepovedl náběh do slalomu i tak se umístil na třetím místě.

Agility závody O nejrychlejší tlapku

21.4. 2012 se naše členky zúčastnily neoficiálních závodů agility O nejrychlejší tlapku, které pořádala OSA 111.

Z naší organizace se zúčastnily: Jana Šaková, Pavlína Ernestová a Petra Monhartová. Pro Janu a Pavlínu to byly jejich první závody a zvládly to úžasně.

Jana a Charlík startovali ve třídě štěňátek. Běželi pěkně, bohužel měli jedno odmítnutí a tak vybojovali krásné páté místo

Pavlína a Arny startovali ve třídě začátečníků. V prvním běhu doběhli čistě a vybojovali třetí místo.  V druhém běhu byl Arny trochu rozhozený ze psa, který ho napadl na startu, tak to byla bohužel diskvalifikace. Ve speciálním běhu se bohužel už také se neumístili.

Petra s Gimem a Kellynkou startovali už v závodících.

Kellynka bohužel nechtěla probíhat slalomem, tak se dvakrát diskla. Ve speciálním běhu nebyla dost rychlá aby se umístila (v jejích 11 letech neběhá už tak rychle:-().

Gim se moc nesnažil. V prvním běhu se bohužel disknul. V druhém běžel nádherně až do místa než narazil na slalom, do kterého nenaběhl a diskl se na jiné překážce. Ve speciálním běhu ho bohužel omylem zapomněli napsat na startovní listinu, a tak se už nemohl umístit.

Gratulujeme k úspěchům našich členů na jejich prvních závodech a doufáme, že je brzy někde zopakují a nebo ještě vylepší:-)

2010

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14.-15. 8. 2010 Mistrovství kokršpanělů v agility

Petra Monhartová, se svou fenou amerického kokršpaněla Kelly, se zúčastnila agility závodů Táborský hopík, které byly zároveň spojeny i s mistrovstvím kokršpanělů. Stala se Mistrem republiky amerických kokršpanělů v kategorii médium:-))).

6.6.2010 - Dětský den

V sobotu se u nás na cvičáku konal jako loni dětský den, probíhaly ukázky výcviku psů (poslušnosti, obrany, ukázka kousání na ringo oblek a agility) a ukázky hasičů. Dětí bylo hodně a podle reakcí se jim ukázky moc líbily:-)